Bij Top Fruit in Argeliers kunt u zelf met de kinderen fruit plukken, leuk om ze te laten zien dat het niet bij Albert Hein in de schappen groeit, maar aan bomen en struiken. Uiteraard hebben ze alleen het seizoenfruit. U krijgt een mandje mee en kan het zelf volladen met al het lekkers. De prijzen zijn erg gunstig! Ze zijn 7 dagen per week geopend, van 9-12 en 15-19. Overigens hebben ze ook tomaten, courgettes, aubergines, etc.
Het exacte adres vindt u op de website: top fruits
Dessert tip: koop zo’n grote watermeloen (pasteque), soms zijn ze zonder pitten te krijgen (sans pepins), beetje poedersuiker er over en fijngesneden munt!
We zijn er geweest. Erg leuk en leerzaam om te doen. Een unieke belevenis voor jong en oud. Ook eigen wijn te koop. De eigenaar staat zelf in de groentenkraam en geeft je op een vriendelijke manier aan wat en hoe je je eigen groente en fruit het best kunt plukken. Heb je per ongeluk een meloen geplukt welke nog niet rijp is? Geen nood, die hoeft niet afgerekend te worden. Absoluut de moeite waard.
Dat is leuk om te horen!